На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

ШВЕЦІЯ ▶ УКРАЇНА: відео голів, рахунок та огляд феєричної перемоги

• 1705

29 червня збірні України та Швеції зійшлися у напруженому матчі, від якого залежав вихід до 1/4 фіналу Євро 2020. Дивіться відео голів та огляд запеклого матчу!

29 червня збірні України та Швеції зійшлися на футбольному полі у шотландському Глазго, щоб вирішити, хто продовжить боротьбу у чвертьфіналі Євро 2020. Це справді важлива гра, адже українська команда вперше пройшла в 1/8. Дивіться відео голів на Радіо MAXIMUM!

І ще: ШВЕЦІЯ УКРАЇНА онлайн трансляція: дивитися матч 1/8 Євро-2020 29 червня

Перший гол збірна України забила на 27 хвилині завдяки несподіваному удару Зінченка після пасу Ярмоленка:

На 42 хвилині гол у ворота України через рикошет виконав Форсберг, зрівнявши рахунок до 1:1:

Відео доповнюється

Боротьба на полі була настільки напруженою, що у другому таймі жодній з команд не вдалось вирватись вперед, тому було призначено ще два додаткові тайми по 15 хвилин.

І на 121 хвилині другий гол забиває Артем Довбик!

Матч Швеція – Україна закінчився з рахунком 1:2 на користь нашої збірної. Пишаємося нашими хлопцями. Слава Україні! Тож далі у чвертьфінал проходять українські футболісти.