Росія сенсаційно програла Словаччині на Євро-2016

• 265

У Ліллі (Франція) завершився матч другого туру Євро-2016, у якому збірна Словаччини обіграла команду Росії з рахунком 2:1.

Попри те, що росіяни активніше почали гру і мали кілька моментів для взяття воріт на початку зустрічі, подолати оборону суперника команді РФ так і не вдалося. Натомість уже в першому гольовому епізоді цього матчу словаки впіймали росіян на контратаці: на 32-й хвилині відзначився крайній півзахисник Володимир Вайсс. Другий гол словаки забили на останній хвилині першого тайму. Результативний удар на рахунку хавбека Марека Гамшика.

У другій частині поєдинку словаки спробували сповільнити гру і до 80-ї хвилини у них це відмінно виходило. Однак опісля росіяський гравець Шатов обігрався з Широковим і віддав пас на Глушакова, який ударом головою скоротив рахунок — 1:2. Останні 10 хвилин гри збірна Росії активно атакувала, але зрівняти рахунок так і не зуміла.

Напередодні фани з Росії та Англії знову побилися на Євро-2016.

Джерело: tvrain.ru