На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Ренн – Динамо: відео голів та огляд матчу Ліги Європи

• 802

Матч між командами Ренн – Динамо відбувся у четвер, 25 жовтня, у Ренні. Дізнайтеся рахунок гри та дивіться відео голів запеклого поєдинку Ліги Європи.

Матч Ренн – Динамо вирішив долю команд у групі K Ліги Європи. 25 жовтня французький "Ренн" прийняв своїх суперників – київське "Динамо". Цікаво, що "Ренн" тричі зустрічався з представниками України, здобувши одну перемогу і дві поразки. У всіх випадках був зафіксований результат 1:0.

І ще: Карабах – Ворскла: відео голів та результат матчу Ліги Європи

Кияни активно почали гру, але тільки на 21 хвилині змогли реалізувати гострий момент. Томаш Кендзьора фантастичним ударом відкрив рахунок у поєдинку.

Відео гола Кендзьори на 21 хвилині:

На 38 хвилині Шепелєв отримав жовту картку постфактум. Півзахисник грубо зіграв на гравці "Ренна", але одразу арбітр не став зупиняти гру. І от вже на 41 хвилині "Ренн" зрівняв рахунок ударом зі штрафного. Помилився Денис Бойко, не зумівши відбити простий удар.

Відео гола Греньє на 41 хвилині:

Другий тайм розпочався зі швидкої атаки "Ренну": суперники подарували Траоре занадто багато простору і той пробив здалеку, проте ніякої загрози не було, м'яч пройшов повз штангу. Далі гра тривала на рівних, аж поки на 84 хвилині Шепелєв зробив непотрібний фол, отримав другу жовту картку і достроково покинув поле. "Динамо" залишилося в меншості.

Однак це не завадило киянам вирватися вперед! На останніх хвилинах матчу Віталій Буяльський завдав гольового удару, легко перекинувши голкіпера.