Карабах – Ворскла: відео голів та результат матчу Ліги Європи

• 242

Матч між командами Карабах (Агдам) – Ворскла (Полтава) відбувся у четвер, 25 жовтня у Баку. Дізнайтеся, з яким рахунком закінчився поєдинок та дивіться відео голів.

На олімпійському стадіоні в Баку 25 жовтня відбулася виїзна зустріч полтавської "Ворскли" з командою "Карабах" з Агдама. Команда Василя Сачка протистояла шестикратному володареві кубка Азербайджану. Відзначимо, "Карабах" доволі успішно грає домашні єврокубкові зустрічі. У 12 останніх іграх команда програла чотири рази. Решта вісім поєдинків закінчилися п'ятьма перемогами і трьома нічиїми.

"Ворскла" мужньо тримала оборону практично увесь перший тайм і намагалась атакувати. Однак, перша контратака "Ворскли" вийшла лише на 33 хвилині, однак безрезультативно. З нічийним нульовим результатом команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався більш жваво. І вже на 48 хвилині Владислав Кулач забив. З-за меж штрафного сильно пробив він по центру, і воротар не зміг впоратися з цим пострілом, 0:1.

Відео гола Кулача на 48 хвилині:

Весь другий тайм "Карабах" намагався короткими передачами зламати оборону "Ворскли". Однак, наша команда справилася і не підпустила суперника близько до воріт. Полтавці намагалися атакувати і в них вдавалося створити кілька гострих моментів. Останні 10 хвилин матчу пройшли порівняно спокійно.

Кінець матчу! "Ворскла" перемогла у матчі проти "Карабаху" з рахунком 0:1.

І ще: Ярмоленко записав зворушливе звернення до шанувальників