Олександр Абраменко зізнався, завдяки чому він виграв золото Олімпіади-2018

• 569

На Олімпіаді-2018 наш спортсмен Олександр Абраменко здобув золото в чоловічому фрістайлі (лижна акробатика). Ця медаль стала першою для України на Іграх у Пхьoнчхані і підняла нас на 17 місце в медальному заліку! Це також перша за всю історію України олімпійська медаль у фрістайлі.

І хоча вся Україна чекала на медалі Олімпіади-2018 у біатлоні, нас приємно здивував фрістайл – саме в цьому виді український спорстмен Олександр Абраменко здобув довгоочікуване золото!

І ще: Олімпіада-2018: Жіночий мас-старт перемогла Анастасія Кузьміна, українки позаду

Уся країна із затамованим подихом стежила за фінальними змаганнями у фрістайлі, і годі й уявити, які емоції переповнювали самого Абраменка. Утім, Сашко зібрав нерви в кулак та впевнено виконав усі три стрибки на відмінно, обігнавши в суперфіналі Іллю Бурова з ОАР та Цзя Цзун'яна з Китаю.

Після тріумфальних змагань українець поділився своїми емоціями від перемоги.

Сьогодні були важкі змагання, всі стрибали дуже добре. Я старався на повну силу. Все, що я вмів – сьогодні показав. Не можу в це повірити, ці відчуття неможливо передати, – сказав олімпійський чемпіон XXIII зимових Ігор з фрістайлу.

Олександр Абраменко виграв золото Олімпіади-2018 - фото 228702
Олександр Абраменко виграв золото Олімпіади-2018 / Getty Images

Також Олександр Абраменко поділився, що саме допомогло йому стати найкращим.

"В нашому спорті дуже важлива удача, щоб все зійшлося в потрібний момент. І, звісно, майстерність ніхто не скасовував, просто потрібно показати цю майстерність у потрібний момент. Я йшов на фінальний стрибок і думав, що хоч би це був найкращий стрибок. І так вийшло – я зробив свій найкращий стрибок", – підкреслив українець.

Вітаємо нашого спортсмена із заслуженим золотом Олімпіади-2018!