На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Минай – Динамо: відео голів та огляд матчу Кубка України

• 363

Матч Минай – Динамо триває у рамках 1/8 фіналу Кубка України. Сільська команда Закарпаття проти віце-чемпіона УПЛ – хто ж переможе? Дізнайтеся рахунок поєдинку та дивіться відео сенсаційних голів!

Київському Динамо в 1/8 фіналу Кубка України дістався доволі екзотичний суперник – представник групи А третього за силою дивізіону українського футболу закарпатський Минай із однойменного села поблизу Ужгорода. Здавалося б, доля поєдинку відома заздалегідь, однак перша офіційна зустріч в історії цих команд розпочалася з несподіванки.

Усередині першого тайму оборона Динамо зазнала краху. Гравець Минаю Роберт Смокоровський віддав чудовий пас на хід Роберту Гегедошу. Той без проблем перекинув м'яч над головою молодого київського кіпера Георгія Бущана! Таким чином закарпатці відкрили рахунок у матчі.

Відео голу Гегедоша (Минай) на 21 хвилині:

Вочевидь, у перерві матчу Олександр Хацкевич провів серйозну розмову зі своїми підопічними, і це дало результат. На старті другого тайму Миколі Шапаренкові дали прийняти м'яч на лінії штрафного і він у дотик переправив м'яч у верхній кут воріт.

Відео голу Шапаранка (Динамо) на 49 хвилині:

Уже за лічені хвилини Шапаренко оформив дубль. Динамівець обробив верховий м'яч і в падінні забив свій другий гол у поєдинку!

Відео голу Шапаранка (Динамо) на 54 хвилині:

Домінування "біло-синіх" завершилася ще одним голом. Цього разу практично в пусті ворота забив Денис Гармаш, який вийшов на заміну в другому таймі.

Відео голу Гармаша (Динамо) на 58 хвилині:

Таким чином матч завершився з рахунком 1:3. Динамо не без проблем вийшло в 1/4 Кубка України.