«Ліверпуль» проводить драматичний матч з «Боруссією»

• 407

Англійський клуб, поступаючись у два м'ячі під час матчу, зумів відігратися і вирвати перемогу в Боруссії.

Ліверпуль у неймовірному матчі, поступаючись, зумів відігратися і пробитися до півфіналу Ліги Європи, вигравши у дортмундської Боруссії з рахунком 4:3. На 5-й хвилині матчу Боруссія Дортмунд відкрила рахунок, організувавши фактично першу атаку. Мхітарян опинився в потрібному місці в потрібний час і добив м’яч після невдалої спроби Обамеянга. Захопивши ініціативу в свої руки, німці одразу ж подвоїли рахунок. Марко Ройс підхопив м’яч у центрі поля, обіграв кілька опонентів і віддав прекрасну передачу на Обамеянга. Другий вколотив «круглого» сильним ударом під поперечину.

У другому таймі Ліверпуль розпочав набагато активніше. На 48-й хвилині поєдинку Орігі відіграв один м’яч для Ліверпуля, але ненадовго. Через чотири хвилини Марко Ройс скористався своїм шансом і вдарив у дальній кут воріт, відігравши знову гандикап у два м’ячі. Далі інтригу відродив Коутіньо, відправивши м’яч дальнім ударом у ворота, а потім захисник Сако виграв верхову боротьбу після кутового. Вирішальною стала 90+1 хвилина матчу, коли Деян Ловрен відправив м’яч з близької відстані в верхній лівий кут воріт.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Ліверпуля в домашньому матчі над Боруссією. Таким чином, для німецького клубу єврокубковий сезон закінчено, а на «мерсисайдаців» очікує жеребкування півфінальних поєдинків, яке відбудеться 15 квітня в швейцарському Ньоні.

Джерело: korrespondent