Лаціо – Динамо: кияни вирвали несподівану нічию

• 471

Матч Лаціо (Рим) – Динамо (Київ) завершився в столиці Італії. Поєдинок 1/8 фіналу Ліги Європи матч закінчився нічиєю.

Динамо Київ потрапило в 1/8 фіналу Ліги Європи, обігравши грецький АЕК. Суперником українського клубу на цьому етапі став італійський клуб Лаціо.

У матчі Лаціо – Динамо букмекери вважали фаворитом римський клуб.

Це цікаво: Футболісти Динамо і Шахтаря записали зворушливі привітання для жінок

Перший тайм для команд закінчився безрезультатно – з рахунком 0:0. А ось друга половина матчу розпочалася агресивно: Віктор Циганков на 51 хвилині забив перший гол у ворота римлян. Проте вже на 54 хвилині форвард Лаціо зрівняв рахунок, а на 58 хвилині – римляни забивають другий гол в наші ворота.

Нападник Динамо Жуніор Мораес зрівняв рахунок на 78 хвилині. Таким чином поєдинок закінчився з рахунком 2:2. Матч-відповідь відбудеться в Києві вже 15 березня.