Коноплянка не забив пенальті – Україна зіграла внічию в стартовому матчі відбору на ЧС

• 288

На НСК "Олімпійському" завершився матч 1-го туру відбору на Чемпіонат світу-2018 з футболу, у якому збірна України "розписала" нічию 1:1 із славнозвісними "вікінгами".

Основні події матчу трапилися в першому таймі, передає УНІАН. Ісландці значно активніше розпочали матч і вже на 5-й хвилині Альфред Фіннбогасон відкрив рахунок. Після передачі від Бьярнасона Фіннбогасон вийшов один на один з П`ятовим. Ісландець пробив у нашого воротаря, який вийшов, утім, м’яч від голови Кучера відскочив знову до Фіннбогасона і той завдав влучного удару.

Опісля ісландці грали другим номером, хоча втримати свою перевагу їм так і не вдалося. Наприкінці тайму Андрій Ярмоленко зрівняв рахунок: на 41-й хвилині Ракицький вдарив здалеку і голкіпер відбив м’яч перед собою. Натомість Ярмоленко підібрав м’яч і другим дотиком переправив його в правий кут.

Прикметно, що ісландці грали в меншості, оскільки Скуласона через травму вивели за межі поля. Долю матчу могли вирішити пенальті на 82-й хвилині. Траустасон завалив Бутка, який увірвався в штрафний майданчик, але Євген Коноплянка при виконанні 11-метрового удару потрапив у штангу.

В інших матчах групи I із таким самим рахунком в 1:1 зіграли внічию Фінляндія і Косово, а також Хорватія та Туреччина.