Іспанія – Росія: відео голів та огляд матчу ЧС 2018

• 479

Поєдинок Іспанія – Росія в 1/8 фіналу ЧС 2018 закінчився несподіваним результатом для всіх шанувальників футболу. До вашої уваги відео голів та огляд матчу 1 липня.

Матч Іспанія Росія розпочався з автоголу. На 12-ій хвилині російський захисник Сергій Ігнашевич посприяв тому, щоб рахунок став 1:0 на користь іспанців.

І ще: ЧС 2018 з футболу: результати всіх матчів у Росії

Відео автогола Ігнашевича (Росія) на 12-й хвилині – рахунок 1:0

Наприкінці першого тайму Жерард Піке зіграв рукою у власному штрафному і рефері призначив пенальті у ворота Де Хеа. Відтак, РФ зрівняла рахунок у матчі: Артем Дзюба забив гол з 11-метрової позначки.

Відео гола Дзюби (Іспанія) на 42-й хвилині – рахунок 1:1

Основний і додатковий час закінчилися нічиєю, тому долю обох збірних вирішувала серія післяматчевих пенальті. За її підсумками несподівано перемогла збірна Росії.