Франція – Аргентина: відео голів та огляд феєричного матчу ЧС 2018

• 288

У першому матчі 1/8 фіналу ЧС 2018 зустрілися Франція та Аргентина. Команди показали чудову гру, багато на яскраві моменти. До вашої уваги відео голів та огляд матчу 30 червня.

На попередньому етапі ЧС 2018 Франція посіла перше місце в групі, обігравши команди Австралії (2:1) і Перу (1:0), і також зігравши внічию з Данією (0:0). Аргентина ж насилу пробилися в плей-офф: нічия з Ісландією (1:1), поразка від Хорватії (0:3) і перемога над Нігерією (2:1). Відтак, інтрига першому матчі 1/8 фіналу Мундіалю була неабияка!

Уже на 11 хвилині матчу рефері призначив пенальті у ворота Аргентини! Мбаппе підібрав м'яч у своїй штрафній, обійшов всіх (це 60 метрів!) на швидкості і впав в чужому штрафному після контакту з Рохо.

Відео гола Грізманна, пенальті (Франція) на 11-й хвилині – рахунок 1:0

На 41-й хвилині Аргентина відповіла голом-красенем: Ді Марія з-за штрафного поцілив точно у верхній кут!

Відео гола Ді Марія (Аргентина) на 41-й хвилині – рахунок 1:1

Другий тайм розпочався з голу від збірної Аргентини. На 48 хвилині матчу Банега навісив зі штрафного, його підібрав Мессі, вдарив без шансу потрапити у ворота, але м'яч зустрів по дорозі ногу Меркадо і змінив напрямок.

Відео гола Меркадо (Аргентина) на 48-й хвилині – рахунок 1:2

Франція відповіла шикарним ударом Павара, який на льоту відправив м'яч в дальній верхній кут з фантастичною підкруткою.

Відео гола Павара (Франція) на 57-й хвилині – рахунок 2:2

Надшвидкий Мбаппе вивів свою команду вперед: він підхопив м'яч в штрафному і пробив під опорну ногу воротарю!

Відео гола Мбаппе (Франція) на 64-й хвилині – рахунок 3:2

Тільки подивіться на Мбаппе! За лічені хвилини він оформив дубль: Франція провела неймовірну атаку, яку розпочав воротар Льоріс, продовжили 4 польових гравці, останній з яких, Олів'є Жиру, віддав на Мбаппе, який забив свій другий гол!

Відео гола Мбаппе (Франція) на 68-й хвилині – рахунок 4:2

Аргентина на останній хвилині матчу зуміла відіграти один гол: Агуеро замкнув головою довгу подачу Мессі.

Відео гола Агуеро (Аргентина) на 90-й хвилині – рахунок 4:3

Однак перевести матч в овертайми аргентинцям не вдалося. У шикарному матчі збірна Франції перемогла і здобула путівку в чвертьфінал ЧС 2018, а Мессі і Ко залишилися за бортом Мундіалю.

І ще: Плей-офф ЧС 2018: пари команд, які зіграють в 1/8 фіналу