Головний скандал Євро 2020: суддю нещадно критикують за пенальті у ворота Данії

• 364

Збірна Англії вийшла у фінал чемпіонату Європи, лише в додатковий час обігравши Данію – 2:1. Переможний гол англійців – мабуть, найбільш спірне рішення Євро 2020.

Збірна Данії всупереч прогнозам дала справжній бій збірній Англії в півфіналі на лондонському стадіоні Вемблі. Основний час завершився внічию 1: 1, а в додатковий час команда Гарета Саутгейта ніяк не могла реалізувати велику територіальну перевагу. І саме в цій ситуації, на 102-й хвилині матчу, гру перевернуло рішення голландського судді Данні Маккелі, пише marca.

До теми: Як відновитися вболівальникам після важливих матчів: поради від МОЗ

Відео епізоду на 4 хв 50 сек:

Данці були впевнені, що контакту у Стерлінга з Мехле не було. З деяких ракурсів так дійсно здалося, тому вболівальники в соцмережах обрушилися з критикою на головного арбітра. Не обійшлося і без гумору, але більшість фанатів були у гніві від рішення Маккелі і суддів VAR. Наприклад, вони звинуватили бригаду арбітрів в пограбуванні датчан:

"Данію пограбували. Якби все було навпаки, Англія плакала б, як після матчу з Німеччиною на ЧС-2010. VAR благоволив їм", "Найбільше пограбування, яке я коли-небудь бачив", "Це була афера. Але Данія заслужила пропустити м'яч. Що сталося після першого тайму, чому вони стали такими пасивними? Арбітри VAR дійсно погані, і, до речі, в чому причина пенальті, слабкий вітер?", – пишуть у мережі.

І ще: Ярмоленко, Матвієнко та Зінченко увійшли у ТОП 20 кращих гравців Євро-2020