Донецький Шахтар розгромив Говерлу

• 415

На 20 хвилині Гладкий вивів Шахтар вперед: Райчевіч втратив м’яч у центрі поля, Фред підібрав ігровий снаряд, передав його на фланг на Бернарда, бразилець прострілив у штрафну, Гладкий переправив м’яч у ворота — 1:0!

В середині тайму Олександр Гладкий повинен був оформляти дубль. Аналогічна атака пройшла біля воріт Коваля. Але на цей раз гірники виконували простріл з іншого флангу. Гладкий не потрапив по м’ячу. Ось чому Мірча рідко дає грати Олександру — майстерності не вистачає. Адріано в цьому епізоді легко розібрався б з Ковалем.

На 31 хвилину простріл Шевчука у штрафну завершився голом. Коваль не зміг потягти удар від Хомина. М’яч врізався в ворота від гравця Говерли — автогол!

Говерла в першій половині матчу не змогла серйозно потривожити П’ятова. 2:0 — перерва.

На початку другого тайму Говерла відіграла один м’яч. Це Мякушко на 49 хвилині у штрафному майданчику переграв П’ятова — 2:1! Після забитого гола Грозний замість Степанюка випустив Герасим’юка.

На 76 хвилині Бернард обійшов чотирьох гравців Говерли, але останній футболіст зніс бразильця на газон — жовта картка для Райчевіча! Класний дриблінг показав Бернард. Коста зі стандарту пробив у стійку воріт Коваля! Під кінець зустрічі замість Бернарда вийшов Ньому.

За десять хвилин до закінчення матчу Гладкий оформив дубль! Олександр замкнув передачу з флангу — 3:1! У додатковий час Фред зробив рахунок 4:1. Таким чином, гірники без проблем розібралися з Говерлою.