БК«Хімік» вчетверте переміг, БК«Київ» вдруге поступився

• 607

У Южному (Одеська обл.) завершився матч другого за значущістю баскетбольного клубного турніру - Єврокубку, в якому місцевий «Хімік» обіграв «Будучность» з рахунком 84:76.

Це був матч 5-го туру групового етапу змагань. Южненці програвали під час матчу до початку четвертої чверті. Ще в першій 10-хвилинці гостям вдалося зробити прорив - 26:15. Але у другій чверті господарі істотно скоротили розрив у рахунку (23:17), а в третій звели перевагу гостей до мінімуму (20:19). Найрезультативнішим гравцем матчу у складі господарів майданчика став американський легіонер Метт Гейтенс, який набрав 17 очок.

Таким чином, після 5-ти турів у «Хіміка» різниця перемог і поразок становить 4/1 та команда продовжує очолювати турнірну таблицю групи разом з російським БК «Нижній Новгород», у якого аналогічні показники.

А от баскетбольний клуб «Київ» програв другий матч поспіль у третьому за значимістю клубному єврокубковому турнірі - Кубку виклику, поступившись на виїзді російському «Тріумфу» з Люберець з рахунком 58:94.

Російська команда протягом всієї гри мала повну перевагу, вигравши всі чотири чверті матчу - 28:15, 22:17, 22:12 і 22:14.У киян лише два гравці зуміли набрати 10 і більше очок. Владислав Кондратьєв набрав 14 очок, а Майк Девіс - 10.

Таким чином, у команди 2 поразки у двох матчах і останнє місце в турнірній таблиці.