Вітаємо на сайті Радіо Максимум!

На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Олімпіада-2018: українські біатлоністи залишилися без медалей у змішаній естафеті

• 813

У 12-й ігровий день на Олімпійських іграх в Пхьончхані відбулася змішана естафета з біатлону. Наші спортсмени Ірина Варвинець, Юлія Джима, Дмитро Підручний та Артем Прима знову залишилися без нагород на зимовій Олімпіаді-2018, хоча показали хороший результат.

Олімпіада-2018 триває! Ми вже здобули перше золото з фрістайлу, однак до кінця сподіваємося на медалі і в біатлоні. На жаль, як спринт, так і мас-старт, гонка переслідування та індивідуальна гонка не принесли нагород нашим біатлоністам. Тому ми з нетерпінням чекали естафет.

Це цікаво: Визначився можливий прапороносець України на закритті Олімпіади-2018

У змішаній естафеті 20 лютого Україна виступила в складі Ірини Варвинець, Юлії Джими, Дмитра Підручного та Артема Прими. Наші спортсмени стартували під 10-м номером.

Першою від нашої збірної на лижну трасу вийшла Ірина Варвинець. Під час стрільби українка використала один додатковий патрон і йшла сьомою, але на останньому колі їй забракло швидкості і спортсменка фінішувала 10-ю.

Ірина Варвинець - фото 229110
Ірина Варвинець

Юлія Джима мусила наздоганяти фаворитів гонки: при передачі естафети Україна відставала від лідерів на 35 секунд. На першому вогневому рубежі біатлоністка також використала додатковий патрон, а от на другому – відстрілялася без промахів. У підсумку Джима відіграла кілька позицій та фінішувала 6-ю.

Естафету від Джими перехопив наш Дмитро Підручний. З першого рубежа біатлоніст вийшов шостим з додатковим патроном. На другому українець також відпрацював з промахом і фінішував 6-м.

Олімпіада 2018 - змішана естафета з біатлону - фото 229108
Олімпіада 2018 - змішана естафета з біатлону / gettyimages

Уся Україна тримала кулачки за вдалий виступ Артема Прими. Він відстрілявся чисто на першому рубежі та використав додатковий патрон на другому. Утім, цього виявилося недостатньо. За результатами естафети, збірна України фінішувала сьомою.

Золото в змаганнях з біатлону здобула Франція, срібло – у команди Норвегії, а бронзова нагорода дісталася Італії. Німеччина до останку боролася за нагороду, але провалила останні етапи.