"Зоря" впустила перемогу на останній хвилині матчу ЛЄ

• 102

"Зоря" зіграла внічию з турецьким "Фенербахче" в матчі першого туру групового етапу Ліги Європи.

"Зоря" закінчила матч проти Фенербахче з рахунком 1:1, втративши найважливіші очки в боротьбі за вихід з групи, пише НВ.

Луганський клуб виглядав активнішим за свого суперника впродовж усього матчу. Вже на першій хвилині у Петряка був шанс забити гол у ворота турків, проте точність підвела нападника.

На 52-й хвилині українцям таки вдалося вирватися вперед: Гричишкин виконав фантастичний удар просто у верхній кут воріт.

До кінця поєдинку луганчани трохи зменшили темп. "Фенербахче" захопив ініціативу і зумів дотиснути суперника в кінці матчу.

Суддя компенсував три хвилини, але дав дограти цілих шість, чим скористалися гості, зрівнявши рахунок на 96-й хвилині.

Зоря – Фенербахче 1:1

Гол: Гречишкін, 52 – Кьяєр, 90+6