Жіноча збірна України з футзалу вперше в історії взяла "срібло" на чемпіонаті Європи

• 118

Фінал чемпіонату відбувся в угорському Дебрецені на "Фенікс Арені". Єдиний гол у складі української команди забила Анна Шульга.

Про це повідомила Асоціація футзалу України у Facebook.

Україна потрапила до фіналу чемпіонату Європи завдяки перемозі в півфіналі над командою Угорщини.

Суперницями українок у фіналі стала збірна Іспанія – дворазові чемпіонки Європи. Українки програли команді Іспанії з рахунком 1:5. Єдиний гол у складі української команди забила Анна Шульга.

Фінал проти Іспанії розпочався для українок з пропущеного м'яча. Вже на 13-й секунді чемпіонки отримали право на пенальті, який реалізувала Пеке. А на 11-й хвилині м'яч у свої ворота зрізала Таїсія Бабенко.

Тривалий час рахунок тримався 0:2, однак на останній хвилині першого тайму іспанки відзначилися втретє – Але де Пас відзначилася після контратаки. Ще один м'яч Іспанія забила на старті другої половини зустрічі. Ірен Сампер відзначилася після пасу Пеке, зробивши рахунок 4:0. Україні вдалося вразити ворота Іспанії. Третій м'яч на турнірі забила Анна Шульга – відбувся перший гол українок у матчі проти іспанок.

Асоціація футзалу України - фото 521521

Це цікаво: УЄФА презентувала дизайн м'яча фіналу Ліги чемпіонів-2023 в українських кольорах