Збірна України виборола останню путівку на Євробаскет-2017

• 267

Українці здобули останню путівку серед команд, що посіли 3-і місця у своїх групах.

Збірна України з баскетболу стала учасником Євробаскету-2017, посівши останнє прохідне місце (4-е) серед команд, які стали 2-ми в своїх групах, йдеться на офіційному сайті змагань.

Українці вийшли у фінальний раунд турніру завдяки розгромній перемозі збірної Німеччини над Нідерландами. Матч двох сусідів завершився з рахунком 51:82 на користь німців, що позбавило голландців шансів на вихід у фінал. Натомість свій шанс поборотися далі отримала Україна.

Разом з нашою командою з 2-го місця у своїй групі у фінал Євробаскету пройшли ісландці, британці та грузини. Чемпіонат Європи з баскетболу-2017 проходитиме з 31 серпня по 17 вересня в Ізраїлі, Румунії, Туреччини та Фінляндії.

Раніше збірна України виграла у ключовому матчі Євробаскету.