Вітаємо на сайті Радіо Максимум!

На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Євробачення-2017: опубліковано порядок виступів учасників

  • 469

Продюсери престижного пісенного конкурсу Євробачення-2017 затвердили порядок виступів учасників у півфіналах.

Відомо, що гурт O.torvald, який цьогоріч представляє нашу країну, виступить у фіналі під номером 22. Відзначається, що раніше порядок визначали на жеребкування, коли учасники самі витягували собі номер. Однак зараз організатори хочуть зробити шоу більш видовищним, тому планують самі, хто коли виступатиме.

Перший півфінал (9 травня)

  1. Швеція: Робін Бенгтссон — I can't Go On
  2. Грузія: Тамара Гачечиладзе — Keep The Faith
  3. Австралія: Ісайя Фаербрейс — don't Come Easy
  4. Албанія: Ліндіта — World
  5. Бельгія: Бланш — City Lights
  6. Чорногорія: Славко Калезич — Space
  7. Фінляндія: Норма Джон — Blackbird
  8. Азербайджан: Діана Гаджиєва — Skeletons
  9. Португалія: Сальвадор Зібрав — Amar Pelos Dois
  10. Греція: Демі — This is Love
  11. Польща: Кася Мось — Flashlight
  12. Молдова: Sunstroke Project — Hey Mamma
  13. Ісландія: Свала — Paper
  14. Чехія: Мартіна Барта — My Turn
  15. Кіпр: Ховиг — Gravity
  16. Вірменія: Арцвік — Fly With Me
  17. Словенія: Омар Набер — On My Way
  18. Латвія: Triana Park — Line

Додамо, що 24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017.

Другий півфінал (11 травня)

  1. Сербія: Тіяна Богичевич — In Too Deep
  2. Австрія: Натан Трент — Running On Air
  3. Македонія: Яна Бурческа — Dance Alone
  4. Мальта: Клаудія Фаниелло — Breathlessly
  5. Румунія: Ілінка і Алекс Флоря — Yodel It!
  6. Нідерланди: OG3NE — Lights and Shadows
  7. Угорщина: Йоци Папай — Origo
  8. Данія: Аня Ніссен — Where I Am
  9. Ірландія: Брендан Мюррей — Dying to Try
  10. Сан-Марино: Валентина Монетт і Джиммі Вілсон — Spirit of the Night
  11. Хорватія: Жак Худек — My Friend
  12. Норвегія: JOWST — Grab The Moment
  13. Швейцарія: Timebelle — Apollo
  14. Білорусь: NAVIBAND — Гістория Майго Жыцця
  15. Болгарія: Крістіан Костів — Beautiful Mess
  16. Литва: Fusedmarc — Rain Of Revolution
  17. Естонія: Койт Тооме і Лаура — Verona
  18. Ізраїль: Імрі Зів — I Feel Alive

Читайте також: Історія тріумфів і фіаско України на Євробаченні: спецпроект Радіо МАКСИМУМ

Джерело: eurovision.stb.


пропозиції партнерів
Новини