На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Уругвай – Єгипет: відео гола та огляд матчу ЧС 2018

• 415

Поєдинок Уругвай – Єгипет відбувся у рамках першого туру ЧС 2018 з футболу в Росії та закінчився несподіваним результатом. Тільки на останніх хвилинах матчу визначився переможець – єдиний гол забив захисник. До вашої уваги відео цього м'яча та короткий огляд гри 15 червня.

Попри очікування фанатів, матч Уругвай – Єгипет на ЧС 2018 не був багатим на яскраві моменти, хоча кілька епізодів добряче полоскотали нерви вболівальникам обох команд.

Більше про ЧС 2018 з футболу: Результати сьогоднішніх матчів у Росії

Саме збірна Уругваю із Суаресом та Кавані вважалася фаворитом поєдинку. При цьому лідер єгиптян Салах не зміг допомогти своїй команді, адже напередодні футболіст Ліверпуля отримав травму.

Усе вирішив єдиний гол. Уругвайці відкрили рахунок у поєдинку аж на 90-й хвилині, коли після подачі зі штрафного захисник Хіменес влучно пробив головою у ближній кут. У результаті матч завершився із рахунком 0:1 на користь номінальних гостей.

Дивіться онлайн відео гола Хіменеса (Уругвай)

Найкращі моменти матчу - відеоогляд:

Уругвай – Єгипет: огляд матчу 15 червня

Збірні розпочали поєдинок доволі обачно. Без Салаха єгиптяни грали на оборону, чекаючи можливості провести контратаку, а от уругвайці намагалися пробити захист суперника. Однак у першому таймі справді небезпечних моментів команди так і не створили.

На 8-й хвилині не зміг реалізувати свій шанс Кавані. Уже за кілька хвилин Єгипет відповів ударом по вортах Муслера, однак Трезеге пробив доволі слабенько. Кілька моментів впродовж першої половини поєдинку змарнував і Суарес, влучаючи то в штангу, то взагалі – повз ворота!

Другий тайм розпочався із епізоду, який заслуговує на звання найкращого в матчі! Форвард Уругваю Луїс Суарес вийшов на "побачення" з голкіпером єгиптян, однак Аш-Шенаві "витащив" цей удар.

Ще один сейв кіпера Єгипту ми побачили під завісу поєдинку на 73-й хвилині: Кавані знову вивів Суареса на тет-а-тет з Аль-Шенаві, однак той не дав себе обманути та забрав м'яч просто з-під ніг суперника.

Відповідь єгиптян на удари Суреса не забарилася: Кахраба вирвався вперед та прострілив на край штрафного, де на передачу чекали аж два абсолютно вільні гравці. Ситуацію врятував підкат Касареса, який зумів вибити м'яч.

Ще одну нагоду проявити себе воротар Аль-Шенаві отримав на 83-й хвилині після суперпотужного удару Кавані. Однак зберегти рахунок сухим кіперу Єгипту не вдалося: на 90-й хвилині захисник Уругваю Хосе Хіменес вистрибнув у штрафному та забив головою у ближній кут. Рахунок матчу 0:1!

Таким чином, збірна Уругваю набрала три очки в групі А і зрівнялася з росіянами за цим показником, розташувавшись при цьому на другому місці в квартеті.