Японія – Україна: підопічні Шевченка вирвали перемогу в напруженому матчі

• 286

Товариський матч Японія – Україна відбувся 27 березня у Бельгії. У рамках першого збору в 2018 році "синьо-жовті" нарешті потішили високим результатом. Дізнайтеся подробиці гри між українцями та японцями!

Напередодні Україна несподівано зіграла внічию зі збірною Саудівської Аравії, тому в поєдинку проти японців підопічні Андрія Шевченка показали справжній бій.

Збірна України почала атакувати з перших хвилин: Євген Коноплянка відзначився непоганим прострілом, але його встигли заблокувати. Свій шанс не використав також Руслан Маліновський, пробивши вище воріт. Справжній моментище мав Марлос – його простріл спробував заблокувати захисник суперників – і влучив у поперечину власних воріт, але нам трішки не пощастило.

Реалізувати перевагу українців зміг Ярослав Ракицький: він забив на 21 хвилині першого тайму. Усе в стилі "гірника" – потужний удар, рикошет і гол!

Окремо хочемо відзначити підтримку вболівальників. Близько півсотні українських фанів "заряджали" в далекій Бельгії, перегукуючи японців. Пролунали як "Червона рута", так і хіт про Путіна. Респект!

Тим часом японці спробували вирівняти гру. Посередині першого тайму володіння м'ячем склало 51:49% на їхню користь. А вже під завісу половини зустрічі Томоакі Макіно зрівняв рахунок, відправивши м'яч під ближню штангу.

Другий тайм розпочався із трьох замін у складі збірної України, які практично одразу себе виправдали. Уже на 69 хвилині свіженький Олександр Караваєв прийняв простріл Коно і прицільно пробив під дальню штангу! 1:2 на нашу користь.

Кінцівка зустрічі відзначилася гострими моментами біля воріт Пятова. Завершив поєдинок небезпечний стандарт японців, але український голкіпер його парирував.

На щастя, збірна України зробила висновки після матчу з саудитами, тому налаштування на гру 27 березня не підвело. Дякуємо за хороший футбол та чекаємо нових перемог!