Воротар Штутгарта відзначився жорстким фейлом

• 155

Цей курйозний автогол підніме ваш настрій на цілий день.

У грі 6-го туру Бундесліги Німеччини "Штутгарт" виграв у "Вердера" з рахунком 2:1.

І ще: Ярмоленко обурений суддівством у матчі з Манчестер Юнайтед

"Штутгарт" повів у рахунку в середині першого тайму. На 68-й хвилині зустрічі воротар "Штутгарта" епічно помилився і шокував фанатів на стадіоні. Захисник господарів Борна Соса вивів м'яч у гру з-за бокової лінії і вкинув аут у бік голкіпера Рон-Роберта Цилера, який у звичайній ситуації не зумів зупинити м'яч і той, у підсумку, закотився у ворота.

Партнери по команді все-таки врятували голкіпера, тому що змогли вигризти перемогу для "Штутгарта". Гол Гонсало Кастро на 75-й хвилині приніс їм перемогу з рахунком 2:1. Німецькі ЗМІ вже пишуть, що автогол голкіпера "Штутгарта" претендуватиме на один з найсмішніших ляпів сезону.