Владислав Бухов став чемпіоном з плавання на 50 метрів вільним стилем: ця перемога важлива

• 61

Український плавець Владислав Бухов визнаний чемпіоном світу з плавання під час Чемпіонату Світу у катарській Досі. Його "золото" надзвичайно важливе для нашої держави.

Перемога Владислава Бухова на 50-метрівці вільним стилем стала восьмою золотою медаллю для України в історії чемпіонатів світу з водних видів спорту.

Це цікаво: Боксер Денис Берінчик продовжує готуватись до чемпіонського поєдинку

Бухов, який раніше двічі зупинявся на півфінальних етапах змагань, нарешті підкорив вершину. Він обійшов у всіх аспектах чинного чемпіона світу й олімпійського призера Кемерона Макевоя. Подолавши конкурентів у найжвавішій боротьбі, українець фінішував на 0.01 секунди швидше за свого опонента.

Владислав Бухов виборов "золото" на Чемпіонаті: дивіться відео

Трійку переможців доповнив британський плавець Бенджамін Прауд, зайнявши третє місце у фіналі. Велике свято для українського плавання, ця перемога також відзначає восьму перемогу України на чемпіонатах світу з плавання та перше "золото" на 50 метрах вільним стилем.

Медаль Владислава Бухова не лише принесла гордість Україні, але і підтвердила високий рівень українського спорту на міжнародній арені.