Вітаємо з перемогою: збірна Іспанії стала чемпіонами Європи з футболу

• 52

У фіналі Євро-2024 Іспанія обіграла Англію з рахунком 2:1, ставши новим чемпіоном Європи з футболу. Збірна здобула сьому поспіль перемогу на чемпіонаті Європи-2024.

Про це відомо з трансляції матчу, яку вели BBC та RTVE.

До слова: 16-річний Ямаль – наймолодший автор голу в історії Євро: потужне відео моменту

Збірна Іспанії з футболу вийшла в лідери за кількістю титулів чемпіона Європи. Сталося це за підсумками перемоги у фіналі Євро-2024 проти Англії.

На початку другого тайму Ніко Вільямс вивів іспанців вперед. Перевага трималась до 73-ї хвилини. Повернути Англію в гру зумів Коул Палмер, який зʼявився на полі з лави запасних і одразу ж зумів забити.

Переможний мʼяч стався на 86-й хвилині. Марк Кукурелья здійснив простріл у штрафний майданчик Англії, першим на мʼячі був Міккель Оярсабаль, який і відправив мʼяч у ворота Англії - 2:1.