УЄФА погодився провести історичний матч

• 603

Європейський футбольний союз (УЄФА) погодився на проведення товариського матчу між переможцями двох великих турнірів – CopaAmerica та чемпіонату Старого Світу.

Іцініаторам цього став Алехандро Домінгеса, президент Футбольної конфедерації Південної Америки .

Ми отримали схвальну відповідь від керівництва УЄФА стосовно можливості проведення дуелі між найсильнішими командами Америки та Європи. Зараз займаємося пошуком оптимальної дати та місця для цього виставкового поєдинку, який стане першим, а тому історичним у своєму роді, – розповів він

Відзначається, що чемпіона Америки вже визначили – ним стала збірна Чилі, яка у фіналі Copa America у серії пенальті виграла в Аргентини. А фінальний матч Євро-2016 заплановано 10 липня на "Стад де Франс" у Парижі.

Нагадаємо, назвали найкращих вболівальників Євро-2016.

Джерело: bublbe.com