Український параатлет Максим Коваль встановив світовий рекорд у штовханні ядра

• 120

Український параатлет Максим Коваль став чемпіоном світу у штовханні ядра та встановив новий світовий рекорд. Спортсмен покращив на 23 сантиметри попереднє досягнення.

26-річний Коваль показав найкращий результат на чемпіонаті світу з параатлетики у Парижі, метнувши на 17.57 метра. Він виборов "золото" у категорії F20. Про це повідомили на твітер-сторінці змагань.

До слова: У Швейцарії заборонили робити "непристойні" фото гімнасток під час змагань

Результати змагань:

• Максим Коваль – 17.57 метра
  • Мухаммад Зіяд Золкефлі – 17.21 м
  • Олександр Яровий – 16.99 м

Максим Коваль – заслужений майстер спорту України з легкої атлетики. У 2021-му здобув "золото" на Паралімпійських іграх у Токіо. Максим здобув четверте "золото" збірної України на світовій першості з параатлетики цього року. Ця медаль стала для "синьо-жовтих" шостою на турнірі у штовханні ядра. Загалом українські параатлети вибороли у межах змагань за шість днів 13 нагород.

І ще: Львів'янин задом наперед пробіг ультрамарафон, щоб зібрати кошти на ЗСУ

Джерело: Twitter