Українські бітлоністи взули росіян та здобули золото чемпіонату Європи

• 237

Збірна України з біатлону у складі Юлії Журавок, Ірини Варвинець, Артема Прими та Дмитра Підручного завоювала золоту медаль чемпіонату Європи в змішаній естафеті.

Початок гонки видався не зовсім вдалим, адже Юлія Журавок була не дуже точна, використавши три додаткові патрони, і не зумівши компенсувати свою неточність швидкістю. У підсумку після першого етапу Україна була лише на 13-му місці з 30-секундним відставанням від лідера.

Це цікаво: Усик відверто прокоментував складну перемогу над Брієдісом

А ось далі у нас вирушили на дистанцію спортсмени, які в лютому будуть представляти країну на Олімпіаді. Ірина Варвинець на другому етапі ідеально відпрацювала обидва вогневі рубежі і під час гонки підняла команду на третє місце, хоча в підсумку передала естафету п'ятою з 25-секундним відставанням від Швеції і Росії.

А ось Артем Прима з одним додатковим патроном зумів прорватися на перше місце, яке втримав Дмитро Підручний. До заключної стрільби Підручний та росіянин Логінов підійшли практично одночасно: українець використав два додаткові патрони, але росіянин допустив три осічки і програв нашому Дімі.

Україна здобула перше місце в змішаній естафеті - фото 223836
Україна здобула перше місце в змішаній естафеті

Таким чином український квартет випередив на 11,7 секунди росіян та на 33,2 секунди "бронзових" призерів – норвежців. Зараз в активі української збірної три нагороди чемпіонату Європи: раніше Ірина Варвинець виграла золоту медаль у спринті і "срібло" в гонці переслідуванні. Так тримати!