Українка виграла золото на чемпіонаті Європи з біатлону

• 211

Українська біатлоністка Юлія Джима – чемпіонка Європи 2017 року у спринті.

Про це пише Чемпіон.

Юлія Джима відтепер є чотириразовою чемпіонкою Європи з біатлону.

І якщо раніше українська біатлоністка перемагала на першостях Старого Світу в естафетних гонках, то у 2017 році у Польщі вона виборола першу індивідуальну нагороду найвищої ґатунку.

Тріумфальною для 26-річної киянки стала спринтерська гонка у польському місті Душники-Здруй.

Перед стартом Джима, звичайно ж, була серед фаворитів цієї гонки, адже останнім часом вона показувала непогану швидкість. А враховуючи, що переважна більшість лідерів заліку Кубку світу пропускає першість Європи, то шанси Юлії були доволі високими.

І українка сповна скористалася ситуацією та здобула перемогу, випередивши найближчу конкурентку на майже півхвилини.