Українець Лунін ефектно зіграв проти Ювентуса

• 109

Український голкіпер Андрій Лунін вийшов на заміну в матчі Міжнародного кубка чемпіонів у складі "Реала" проти "Ювентуса".

19-річний воротар на 64-й хвилині замінив у рамці воріт костариканця Кейлора Наваса.

І ще: Українець Лунін здійснив блискучий сейв за Реал

Лунін замінив на 64-й хвилині свого напарника по команді Кейлора Наваса- фото 267884
Лунін замінив на 64-й хвилині свого напарника по команді Кейлора Наваса

Поєдинок зі "Старою Синьйорою" сміливо можна назвати вдалим для українця. Лунін у заключні півгодини не пропустив і додав до свого активу два-три чудові сейви.

У підсумку "Реал" виграв у "Ювентуса" з рахунком 3:1 завдяки дублю Марко Асенсіо і голу Гарета Бейла. Туринці забили після автоголу Дані Карвахаля, який зрізав м'яч у свої ворота після прострілу з флангу. Це, до речі, був перший гол у матчі.