Українець Лунін дебютував за мадридський Реал

• 200

Український воротар Андрій Лунін дебютував за мадридський Реал у матчі проти Манчестер Юнайтед у рамках Міжнародного кубка чемпіонів.

Кіпер провів 45 хвилин у матчі проти "Манчестер Юнайтед". Зі своїм завданням відстояти ворота сухими він впорався.

І ще: Кіт-фанат футболу навчився кричати "ГОЛ!"

З перших хвилин місце у воротах мадридців зайняв Кіко Касилья, однак відразу після перерви на поле вийшов український воротар Андрій Лунін, який провів на полі весь другий тайм.

Дивіться моменти другого тайму матчу "Манчестер Юнайтед" – "Реал":

Після першого тайму "Реал" програвав 2:1, тому в другому таймі МЮ більше грав на утримання рахунку. Як результат, Луніну не випало можливостей показати свої здібності. В результаті в другому таймі голів забито не було, і матч так і завершився – 2:1.