Україна здобула 5 медалей на Міжнародному турнірі з художньої гімнастики

• 167

Українські спортсменки вибороли 5 нагород на Міжнародному турнірі з художньої гімнастики у Софії, столиці Болгарії. Змагання тривали з 7 до 9 квітня.

Збірна України зуміла виграти 5 нагород на Міжнародному турнірі з художньої гімнастики у Софії. Вони вибороли 2 золота, 2 срібла та 1 бронзу. Двічі лунав Гімн України у столиці Болгарії. Про це пише Верховна Рада України у Twitter.

Цікаво В Україні змінять дизайн сигаретних пачок для ефективнішої боротьби з курінням

Першу нагороду на турнірі Україна завоювала у суботу 8 квітня. Христина Погранична у багатоборстві посіла третю сходинку за кількістю балів (122, 150) та отримала бронзову медаль.

Врожайним на медалі для українок став завершальний день турніру. Христина Погранична виборола одразу три медалі: "золото" у фіналі з обручем (33, 050) і два "срібла" у фіналах із м’ячем (31, 550) та булавами (31, 450). Ще одну золоту медаль здобула Поліна Городнича, яка стала переможницею фіналу зі стрічкою (30, 550).

До слова, наша збірна виступає у командних змаганнях юніорок. Багатоборство дівчата закінчили на сьомій позиції (49, 100) та відібрались до фіналів із п'ятьма м'ячами та п'ятьма скакалками.

І ще Протезовані пацієнти з реабілітаційного центру "Незламні" намалювали картину "Схід сонця"