Україна завоювала першу нагороду на Олімпійських іграх 2020

• 437

Сьогодні на Олімпіаді в Токіо проходять змагання з дзюдо серед чоловіків і жінок. Українка Дарина Білодід у ваговій категорії до 48 кг завоювала бронзову і першу нагороду на цих іграх для України!

У бронзовій сутичці українка перемогла 30-річну Ширу Рішон з Ізраїлю, пише Радіо MAXIMUM.

І ще: Олімпіада 2020 у Токіо: розклад, коли і де дивитися виступи українців

У півфіналі наша 20-річна спортсменка програла японці Фуні Тонако, яка провела прийом в додатковий час. Українка виграла завдяки вазарі і здобула перемогу над представницею Ізраїлю. Це перша нагорода українців в Токіо. Раніше стрілок Павло Коростильов був близький до медалі, але зайняв четверте місце.

Дарина Білодід - фото 469719
Дарина Білодід

Нагадаємо, Білодід – дворазова чемпіонка світу (2018 і 2019 років). Дарина – наймолодша чемпіонка світу в історії дзюдо (перший титул вона виграла в 17 років).

Це цікаво: Олімпіада 2020: в Google Chrome з'явилась таємна гра з динозавром