На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Україна виграла перше золото на Паралімпіаді

• 354

Український плавець Євген Богодайко виграв золоту медаль Паралімпійських ігор, ставши найкращим на дистанції 100 метрів на спині (категорія S7). У скарбничці нашої збірної вже 9 нагород.

22-річний Євген Богодайко подолав дистанцію за 1:10.55, передає Національний паралімпійський комітет. Срібло здобув британець Джонатан Фокс (1:10.78), а бронза дісталася бразильцю Італо Перейрі (1:12.48).

Прикметно, що на Паралімпіаді-2012 у Лондоні Богодайко завоював чотири медалі в плаванні — дві золоті і дві срібні.

Таким чином, за перший день Паралімпіади-2016 Україна виграла п’ять медалей в плаванні — золото, срібло та три бронзи. Срібну медаль виборов Дубров Денис у плаванні на 100м брасом (1:05.10'). Ольга Свідерська, Оксана Хруль та Ярослав Семененко принесли Україні брозові нагороди у плаванні.

Напередодні український легкоатлет виборов бронзу Паралімпіади зі змагань у стрибках в довжину.