УКРАЇНА ▶ АНГЛІЯ: відео голів, рахунок та огляд запеклого поєдинку

• 1212

3 липня збірні України та Англії зійшлися у напруженому матчі, від якого залежав вихід до півфіналу Євро 2020. Дивіться відео голів та огляд вирішального матчу!

3 липня збірні України та Англії зійшлися на футбольному полі в італійському Римі, щоб вирішити, хто продовжить боротьбу у півфіналі Євро 2020. Це надзвичайно важлива гра, адже українська команда уперше у своїй історії пройшла до 1/4 Чемпіонату Європи. Дивіться відео голів на Радіо MAXIMUM!

І ще: УКРАЇНА – АНГЛІЯ онлайн трансляція: дивитися матч 1/4 Євро-2020 3 липня

З перших же секунд матчу стало зрозуміло, що гравці збірної України активно захищатимуть свої ворота. Втім, на жаль, це не завадило англійцям на 3-й хвилині забити перший гол. М'яч у наші ворота загнав Харрі Кейн. І хоч ми тримали кулачки за те, щоб він був в офсайді, – дива не сталося.

Після цього гола наші футболісти трішки прийшли до тями та пригадали, що потрібно намагатися забивати голи. Нашим гравцям вдалося кілька разів підійти до воріт суперника та, навіть, зробити кілька потужних ударів. Щоправда, жоден з них не увінчався успіхом. До слова, Бущан зумів витягнути потужний удар від англійців, який міг закінчитися другим голом на користь суперників. Гра триває!

На жаль, другий тайм теж почався з гола на користь Англії. Суперник отримав штрафний на свою користь, яким він скористався сповна. Тож гол вдалося забити на 45-й хвилині Гаррі Магвайру. Маємо надію, що нашим хлопцям вдасться повторити ситуацію під час матчу з Нідерландами. Нагадаємо, що тоді ми теж спочатку пропустили 2 голи, а потім 2 відіграли.

Нам сьогодні шалено не щастить. Інакше сказати просто неможливо. Уже через кілька хвилин, на 49-й хвилині дубль оформив Харрі Кейн. І хотілося б похвалити наших хлопців, але з таким захистом ми маємо всі шанси "назбирати" ще не один м'яч у наші ворота...

Цитуємо класиків: "Таке чувство, що Бог десь наказує нас за щось." Це ми так тонко натякаємо, що черговий кутовий приніс гол на користь Англії. Загнати м'яч у наші ворота вдалося Джордану Гендерсону на 63-й хвилині. Це вже несерйозно, от чесне слово.

На жаль, матч закінчився з рахунком 0: 4 на користь Англії. Тож збірній України не вдалося потрапити до півфіналу. Але ми все одно шалено пишаємося нашими хлопцями, адже вони зробили практично неможливе. Слава Україні!