Світоліна – Мертенс: відеоогляд провального матчу українки на Australian Open 2018

• 187

Українська тенісистка Еліна Світоліна програла в чвертьфіналі матчу Australian Open 2018 бельгійці Елізе Мертенс та не зуміла пробитися до півфіналу турніру. Дивіться відео, як це було.

Перша ракетка України та четверта в світовому рейтингу WTA Еліна Світоліна вперше в кар'єрі пройшла до чвертьфіналу Australian Open. Її вважали однією з фавориток турніру, однак на шляху українки стала представниця Бельгії, 37-а ракетка світу Елізе Мертенс.

Більше тут: Світоліна не пройшла у півфінал Australian Open: коментар тенісистки

Матч Світоліна – Мертенс несподівано закінчився з результатом 4-6, 0-6. Рахунок гри говорить сам за себе: якщо в першому сеті українка ще мала шанс відігратися, то в другому – Еліна зазнала нищівної поразки.

Світоліна – Мертенс – дивіться відео найкращих моментів матчу в 1/4 Australian Open: