На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Срібло у карате і бронза у веслуванні: день України на Олімпіаді 2020

• 156

Українські спортсмени 5 серпня завоювали дві олімпійські медалі. Анжеліка Терлюга в розділі куміте завоювала срібло, а Людмила Лузан – бронзу у веслуванні. Дивіться, як це було!

Терлюга на шляху до фіналу Олімпіади в групі здобула дві перемоги при двох нічиїх, а в 1/2 фіналу рішенням суддів пройшла представницю Китайського Тайбея Вень Цзи-Юнь (4:4), однак поступилася Івет Горановій з Болгарії, пише Радіо MAXIMUM.

І ще: Британські велосипедистки зіткнулися, святкуючи рекорд на Олімпіаді 2020: відео

Зазначимо, Анжеліка Терлюга принесла Україні першу в історії медаль Олімпійських ігор в карате.

Терлюга- фото 471308
Терлюга

А у головному заїзді на каное-одиночці на дистанції 200-метрів Україну представила Людмила Лузан. Найважчий заїзд завершився вдало для України. 24-річна спортсменка показала результат 47.034 і посіла третє місце. Відзначимо, що разом з Лузан фінішувала полька Дорота Боровська. Але фотофініш показав, що українка була швидшою.

Медаль Лузан також стала першою для України у веслуванні на Олімпійських іграх в Токіо. Вітаємо!

Лузан- фото 471309
Лузан

Це цікаво: Бурхлива реакція тренера на перемогу австралійки на Олімпіаді 2020 стала вірусною у мережі