Славія – Динамо: відео голів матчу Ліги чемпіонів

• 369

Матч Славія – Динамо відбувся в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів 2018/19. До вашої уваги відео голів першого матчу киян в ЛЧ.

Зустріч празької Славії та київського Динамо в рамках кваліфікації ЛЧ пройшла в Празі на стадіоні "Едем Арена". І хоча матч не вразив видовищними моментами, голи в ньому ми таки побачили.

І ще: Названо найкращого футболіста липня в УПЛ

Перший тайм був доволі напруженим, але не закінчився жодним результативним ударом. Другиа половина зустрічі теж могла обійтися без гола, але на 82-ій хвилині несподівано відзначився Беньямін Вербич, вивівши киян уперед.

Дивіться відео голу Вербича – рахунок (0:1):

На останніх секундах поєдинку Славії вдалося зрівняти рахунок: на 95-ій хвилині з пенальті гол забив Йозеф Гушбауер.

Дивіться відео голу Гушбауера – рахунок 1:1:

Отож, матч Славія – Динамо закінчився з рахунком 1:1. Гра-відповідь відбудеться в Києві вже 14 серпня.