Швеція – Південна Корея: відео гола та огляд матчу ЧС 2018

• 277

Поєдинок Швеція – Південна Корея у рамках першого туру групи F на ЧС 2018 з футболу завершився перемогою "жовто-синіх". До вашої уваги відео гола і короткий огляд гри 18 червня.

У протистоянні Швеція – Південна Корея на ЧС 2018 переможець став відомий тільки в другій половині матчу, коли на 65-й хвилині гравець збірної Швеції Андреас Гранквіст реалізував пенальті.

Більше голів у матчі ми не побачили.

Дивитися онлайн відео гола Гранквіста (Швеція) з 32 сек:

Тут більше: Календар ЧС 2018: розклад усіх матчів

Швеція – Південна Корея: огляд матчу ЧС 2018

Упродовж поєдинку гравці обох команд чимало фолили. Шведи почали контролювати м'яч з перших хвилин: усередині першого тайму Маркус Берг з лічених метрів "розстрілював" ворота кіпера Південної Кореї, але той показав блискучу реакцію і парирував удар.

Дивіться найкращі моменти гри:

Свій супермомент корейці отримали на 52-й хвилині: Ку потужно пробив голою, але не зумів влучити в площину воріт. Шведи не забарилися з відповіддю: на 56-й хвилині голкіпер Чу знову врятував свою команду. Однак вже за кілька хвилин він не зміг зберегти свої ворота "сухими".

Після боротьби у штрафному майданчику Південної Кореї арбітр переглянув відеоповтор епізоду та на 63-й хвилині призначив одинадцятиметровий. З'ясувалося, що Кім Мін У, вибиваючи м'яч, зачепив ногу Клаессона. Відтак, шведський півзахисник Андреас Гранквіст технічно пробив у правий від себе кут та, обхитривши воротаря, забив єдиний гол у матчі!

Збірна Південної Кореї всіма силами намагалася вийти вперед, але шведи грамотно захищалися і тягнули час. У підсумку – гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь Швеції.