Шахтар – Манчестер Сіті: відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

• 669

Матч між командами Шахтар – Манчестер Сіті відбувся у вівторок, 23 жовтня, у Харкові. Дізнайтеся рахунок гри та дивіться відео голів запеклого поєдинку третього туру групового етапу ЛЧ.

Чинний чемпіон Англії Ман Сіті посідає друге місце в групі F з трьома очками в своєму активі, Шахтар йде третім – 2 нічиї у попередніх турах і відповідно два очки, чого недостатньо для виходу в наступний раунд. І хоча букмекери фаворитом гри вважали "городян" – на боці "гірників" була суттєва підтримка в Харкові, тому підопічні Паулу Фонсеки доклали всіх зусиль, аби гідно протистояти європейському гранду. На жаль, цього не вистачило для перемоги.

І ще: Травмованому Ярмоленку зробили складну операцію

Після тривалого натиску рахунок у матчі відкрив Манчестер Сіті. Гол на користь команди забив Давід Сільва.

Відео голу Давіда Сільви на 30 хвилині – рахунок 0:1

Уже через кілька хвилин гостям вдалося забити подвоїти свою перевагу. Цього разу з кутового влучив Емерік Ляпорт.

Відео голу Ляпорта на 35 хвилині – рахунок 0:2

У другому таймі португалець Бернарду Сілва забив третій гол на користь Ман Сіті.

Відео голу Сілви на 70 хвилині – рахунок 0:3

Таким чином матч закінчився з рахунком 0:3 на користь Ман Сіті. Після цієї поразки завдання Шахтаря по виходу з групи ще більш ускладнилося. Тепер потрібно брати очки в Манчестері, та чи реально це взагалі?

Дивіться також: Відео голів та огляд матчу Ліон – Шахтар