Вітаємо на сайті Радіо Максимум!

На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Серена Вільямс встановила рекорд за кількістю перемог на турнірах "Великого шолома"

• 195

Обігравши у фіналі Australian Open свою сестру, Серена Вільямс завоювала свій 23-й титул в одиночному розряді на головних змаганнях у жіночому тенісі.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Молодша сестра Вільямс обійшла німкеню Штеффі Граф на рахунку якої – 22 титули, і встановила рекорд Відкритої ери тенісу.

Для неї сьогоднішній тріумф став сьомим на Відкритому чемпіонаті Австралії. Крім того, вона сім разів перемагала на Вімблдоні, шість разів – на US Open та тричі вигравала "Ролан Гаррос".

До слова, абсолютною рекордсменкою турнірів "Великого шолома" є австралійка Маргарет Корт із 24-ма перемогами в одиночному розряді. Однак частину титулів вона завоювала до Відкритої ери в тенісі.