Саудівська Аравія – Єгипет: відео голів і огляд матчу ЧС 2018

• 104

Матч Саудівська Аравія – Єгипет (група А) не вразив яскравою грою обох команд, однак кінцівка поєдинку була справді несподівана! До вашої уваги відео голів та огляд поєдинку 25 червня на чемпіонаті світу.

Програвши дві стартові зустрічі чемпіонату світу, збірні Єгипту та Саудівської Аравії достроково втратили шанси на потрапляння в плей-офф турніру. У матчі 3-го туру команди розіграли 3-е місце в групі А.

Вже з перших хвилин Єгипет пішов в атаку, проте Салах змарнував кілька моментів. Однак на 22 хвилині Мохамед виправив свою помилку і, отримавши вертикальну передачу зі своєї половини поля, вискочив cам на сам з голкіпером і чудово перекинув м'яч через нього.

Відео гола Салаха (Єгипет) на 22-й хвилині – рахунок 0:1

Невдовзі Аравія отримала шанс зрівняти рахунок: Фатхі зіграв рукою в своєму штрафному і заробив пенальті у власні ворота. Але 45-річний голкіпер Ель-Хадарі перевів удар у поперечину і врятував свою команду.

Другий тайм також розпочався з пенальті, але цого разу Саудівська Аравія забила перший гол на ЧС-2018. Аль-Фараж розвів голкіпера і м'яч у різні кути. у.

Відео гола Аль-Фаража, пенальті (Саудівська Аравія) на 48-й хвилині – рахунок 1:1

Цілий тайм пройшов під пресингом саудитів і нарешті на 94 хвилині їхні старання увінчалися успіхом. Тривала атака Аравії закінчилася точним ударом в кут від Салема Аль-Давсарі.

Відео гола Аль-Давсарі (Саудівська Аравія) на 94-й хвилині – рахунок 2:1

І ще: ЧС 2018 з футболу: результати всіх матчів у Росії (23 червня)