Росія – Єгипет: відео голів та огляд матчу ЧС 2018

• 321

Матч Росія – Єгипет відкрив другий тур групового етапу ЧС 2018 з футболу. На відміну від першого поєдинку, цього разу єгиптян на поле вивів їхній лідер Мохаммед Салах, однак це не надто допомогло їм. На жаль. До вашої уваги відео голів та короткий огляд гри 19 червня.

Поєдинок Росія – Єгипет був останнім шансом "фараонів" пробитися в наступний раунд ЧС 2018 з футболу, але, найімовірніше, вони його змарнували.

Росія відкрила рахунок на 47-ій хвилині. Воротар єгиптян вибив м'яч кулаком в поле після прострілу Олександра Головіна, на підборі опинився Роман Зобнін, який і спробував пробити по воротах. М'яч потрапив до кіпера але таки влучив у ворота, щоправда від ноги Ахмеда Фатхі. Автогол!

Відео голу Фахті у власні ворота на 47 хвилині – рахунок 1:0

Подвоїв перевагу росіян Денис Черишев.

Відео голу Дениса Черишева (Росія) на 60 хвилині – рахунок 2:0

За лічені хвилини рахунок знову зріс на користь збірної Росії. Артем Дзюба поборовся за м'яч в штрафному єгиптян і забив третій гол.

Відео голу Артема Дзюби (Росія) на 63 хвилині – рахунок 3:0

Гол престижу "фараони" відіграли всередині другого тайму, коли суддя призначив пенальті у ворота Росії. Мохаммед Салах потужно вистрелив з 11-метрової позначки, не залишивши шансів Акінфєєву.

Відео голу Мохаммеда Салаха (Єгипет) на 73 хвилині – рахунок 3:1

Таким чином збірна Росії перемогла команду Єгипту з рахунком 3: 1.

Найкращі моменти матчу - огляд:

Нагадаємо, у першому матчі росіяни перемогли Саудівську Аравію (5:0), натомість єгиптяни мінімально поступилися збірній Уругваю. Після цього ж матчу Росія практично забезпечила собі вихід у плей-офф ЧС, а от в Єгипту шанси пробитися далі - мінімальні.

Тут більше: Оновлена турнірна таблиця Чемпіонату світу 2018