На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Реал виграв кубок Ліги чемпіонів 2018

• 480

Фінал Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 відбувся у Києві на НСК "Олімпійський" 26 травня. За головний футбольний трофей Європи змагалися Реал та Ліверпуль. У вирішальному поєдинку переміг іспанський клуб!

Матч Реал – Ліверпуль видався вкрай напруженим, тож свято футболу в Києві вдалося. Зрештою, нічого дивного немає, адже це – фінал Ліги Чемпіонів 2018!

Це цікаво: Дівчина тижня: гаряча Дуа Ліпа, яка відкрила фінал ЛЧ 2018 у Києві

Так виглядав стартовий склад Реалу.

А таким був стартовий склад Ліверпуля.

Нагадаємо, що раніше команди зустрічались між собою у єврокубках 5 разів, і в трьох поєдинках перемогу здобував Ліверпуль

Перший тайм уже з перших хвилин був напруженим. Обидві команди намагалися показати, хто хазяїн на київському полі. Кожен з клубів намагався забити гол у ворота суперника. Уже на 30-ій хвилині поєдинку відбулася вимушена заміна в команді Ліверпуля: замість Мохаммеда Салаха вийшов Адам Лаллана. На жаль, травма, яку отримав Мохаммед, стала на заваді продовженню його гри. Футболіст покинув поле зі слізьми на очах. Ще одна вимушена заміна, але цього разу в Реалу: через травму Данієль Карвахаль також покинув поле. Перші 45 хвилин матчу закінчилися без голів.

Другий тайм виявився результативнішим. На 51-ій хвилині рахунок відкрив Карім Бензема. Відповідно, Реалу вдалося забити перший гол у цьому поєдинку. І вже на 55-ій хвилині Ліверпуль відігрується. Садьйо Мане зрівняв рахунок. Гарет Бейл на 64-ій хвилині забив у падінні через себе ще один гол на користь Реалу. На 83-ій хвилині Гарет Бейл оформлює дубль.

Трофей Ліги Чемпіонів отримав Реал. Фінал ЛЧ 2018 закінчився з рахунком 3:1 на користь іспанців. Зазначимо, що Реал Мадрид втретє поспіль виграє в фіналі Ліги Чемпіонів.