Прикордонник Ярослав Гурський став чемпіоном України з вільної боротьби

• 127

Днями у Львові відбувся чемпіонат України з вільної боротьби. Участь у змаганнях взяв військовослужбовець відділу "Смільниця" Львівського прикордонного загону сержант Ярослав Гурський, та в результаті переміг.

Прикордонник вже має великий багаж перемог. Адже він є майстром спорту України з вільної боротьби, багаторазовим чемпіоном та призером національних та міжнародних змагань. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

До слова: Шах і мат: українець виграв чемпіонат світу з шашок у бліцгрі

За підсумками чемпіонату України з вільної боротьби у ваговій категорії до 61 кг Ярослав посів I місце.

Я хочу подякувати керівництву відомства, що в такий нелегкий час для нашої країни, я маю можливість брати участь у змаганнях, – каже прикордонник.

Колектив привітав сержанта Ярослава Гурського, та побажав йому нових спортивних досягнень та успіхів у службовій діяльності.

Ярослав Гурський став чемпіоном України - фото 524951
Ярослав Гурський став чемпіоном України / ДПСУ

Нагадаємо, що у Львові 10- 12 травня відбувся чемпіонат України з видів спортивної боротьби. У ваговій категорії до 57 кг. серед жінок чемпіонкою України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець.

І ще: Бокс не зникне з життя: Усик висловився про завершення кар’єри