Повний провал. Збірна України сенсаційно поступилася Мальті

• 243

Так-так, вам не примарилося, хоча ще кілька років тому такий заголовок до гри збірної України міг наснитися хіба що в кошмарі. У товариському матчі наші хлопці несподівано поступились 182-й команді рейтингу ФІФА – Мальті.

Поєдинок закінчився з рахунком 0:1 на користь наших суперників. Перший тайм команда Андрія Шевченка провела просто жахливо. Не складалося в українців як з атаками, так і з діями в захисті. Відтак, уже на 14-й хвилині мальтієць Зак Мускат без жодної опіки забив гол у ворота Андрія П'ятова.

На другу половину поєдинку на поле вийшли свіжі гравці, зокрема, Євген Коноплянка. Та якщо у захисті збірної України після перерви поспокійнішало, то в нападі особливої різниці не відчувалось. Відвертий аутсайдер рейтингу ФІФА – команда Мальти без значних зусиль нейтралізовувала тиск українців на свої ворота. 0:1 – ганебна поразка нашої збірної.

Додамо, що збірна України провела товариський матч в австрійському Граці в рамках підготовки до гри відбору на ЧС-2018 проти Фінляндії, яка відбудеться 11 червня в Тампере. Сподіваємося, там підопічні Шевченка покажуть себе краще. Значно краще.