Польща – Сенегал: відео голів та огляд матчу ЧС 2018

• 213

Поєдинок Польща – Сенегал (група Н) триває у рамках першого туру групового етапу ЧС 2018 з футболу. До вашої уваги відео голів і короткий огляд гри 19 червня.

Матч Польща – Сенегал завершує завершиться перший тур чемпіонату світу з футболу 2018, тож до нього прикута особлива увага. І хоча поляків вважали фаворитом зустрічі – рахунок у матчі відкрили саме сенегальці, хоча й не без очевидної допомоги суперника.

На 38-й хвилині матчу в Ідрісса Гуйє (Сенегал) відверто не вийшов удар з-за меж штрафного, але м'яч зрикошетив від поляка Ціонека та влучив у ворота. Автогол!

Відео голу Ціонека (Польща) у власні ворота – рахунок 0:1

На 60-й хвилині сенегальці подвоїли перевагу завдяки Ньянг. Форвард забив у порожні ворота.

Відео голу Ньянга (Сенегал) – рахунок 0:2

За 4 хвилини до кінця поєдинку Гжегож Кріховяк зумів скоротити розрив у рахунку і матч закінчився з результатом 1:2.

Відео голу Гжегож Кріховяк (Польща) – рахунок 1:2