Перемогу Аргентини проти Нігерії святкували навіть в Антарктиці

• 107

У мережі з'явилося відео святкування вболівальників збірної Аргентини після закінчення матчу чемпіонату світу проти Нігерії (2:1).

У ролику показано фанатів "альбіселесте", які раділи перемозі... в Антарктиці.

І ще: Нігерія – Аргентина: відео голів і огляд матчу ЧС 2018

Збірна Аргентини з рахунком 2:1 перемогла Нігерію та все ж вийшла з другого місця до 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018. На 14-й хвилині матчу Ліонель Мессі забив перший гол на ЧС. До перерви команди голів не забивали і, здавалося, у другому таймі аргентинці спокійно доведуть справу до перемоги.

Майже одразу ж після перерви Хав'єр Маскерано сфолив у своєму штрафному під час розіграшу кутового – пенальті реалізував півзахисник Челсі Віктор Мозес. Хвилин за 15 до кінці Маркос Рохо зіграв рукою біля своїх воріт. Суддя мав призначати пенальті, але він цього не зробив. За п'ять хвилин до кінця той самий Рохо приніс Аргентині перемогу та вихід з групи.