Німці у захваті від гри Коноплянки

• 271

Український вінгер Євген Коноплянка провів другий поспіль чудовий матч за "Шальке".

28-річний футболіст відзначився голом та асистом у матчі з "Кельном" та потрапив у символічну збірну туру за версією Kicker.

Компанію українцю у символічній збірній склали такі зірки Бундесліги, як Томас Мюллер з "Баварії" та Марко Ройс з "Боруссії". Зазначимо, що "Шальке" розписав із "Кельном" нічию 2:2, але зберіг другу сходинку у чемпіонаті Німеччини. "Кельн", до речі, на останньому, 18-му місці, майже без шансів на порятунок.

Німці у захваті від гри Коноплянки- фото 242696

У матчі 30-го туру Бундесліги Німеччини "Шальке 04" грав з "Боруссією Дортмунд". Український плеймейкер "Шальке" Євген Коноплянка вийшов у основі і зіграв 75 хвилин, після чого був замінений на хорватського форварда Марко Пьяцу. За час, проведений на полі, Коно встиг відзначитися голом. Результативний удар українець завдав на 50-й хвилині після пасу Даніеля Каліджурі. Цей забитий м'яч для Коно став третім у поточному сезоні Бундесліги.

На 82-й хвилині Налдо збільшив перевагу "плутів", які виграли принципове Рурське дербі з рахунком 2:0.

І ще: Вболівальники Барселони освистали гімн Іспанії в присутності короля: відеофакт

Джерело: kicker