Нескінченний овертайм: хокейний матч в Норвегії тривав цілу вічність

• 201

На чемпіонаті Норвегії з хокею матч між "Сторхамаром" і "Спартою" (символічно, чи не так?) тривав 8,5 годин. І це новий світовий рекорд за тривалістю хокейного матчу!

Команди провели на льоду 217 хвилин чистого часу – це цілих 11 періодів! Матч, що почався в неділю ввечері, закінчився тільки до третьої години ночі понеділка у восьмому овертаймі. "Сторхамар" виграв з рахунком 2:1, пише yahoo.

Святі матері (хокейних) богів! Ми це ніколи не забудемо. Дякуємо усім за приголомшливий досвід, – написали переможці після матчу.

Чи багато глядачів пішло з трибун, не дочекавшись фінального свистка, не повідомляється. Але думаємо, що залишилися хіба що справжні фани. Решта все ж вирішила поспати перед початком робочого тижня ;)