Україна не змогла перемогти Марокко в товариській грі: відомий рахунок

• 275

Товариський матч Марокко – Україна відбувся у Женеві 31 травня і став першою в історії зустріччю цих команд. Напередодні поєдинку підопічні Андрія Шевченка зазнали серйозних кадрових втрат, натомість наші суперники підходили до гри із повною бойовою готовністю.

Матч Марокко – Україна був важливим для нашої збірної як організації, адже нещодавно українці оскандалитися через зрив матч проти Албанії, який мав відбутися у французькому Евіані. У плані гри молодим футболістам також потрібно було викластися на максимум, хоча до старту Ліги націй, яка відбудеться аж восени, ще чимало часу, а на ЧС 2018 ми не потрапили.

Це цікаво: Захисник збірної України підписав контракт з новим клубом

Гра у Женеві розпочалася із натиску номінальних господарів гри. Марокканці перехопили ініціативу та створили кілька загрозливих моментів біля воріт Андрія П'ятова. Однак свої шанси забити мали й українці, однак ні Євген Коноплянка, ні Віктор Коваленко чи Євген Селезньов не зуміли провести результативну атаку.

Другий тайм стартував із низки замін в складі обох команд. На 56-й хвилині Коноплянка обікрав захисника біля чужих воріт та віддав пас Марлосу в самісінький штрафний. Той вийшов під кутом віч-на-віч, але впав у боротьбі з голкіпером марокканців. Суддя пенальті не призначив.

Марокко ж отримали супершанс на 84-й хвилині, коли Хакім Зієш спокійно пройшов до штрафного та пробив з його лінії. На щастя, П'ятов встиг зреагувати.

Україна не змогла перемогти Марокко- фото 251803
Україна не змогла перемогти Марокко

У результаті матч Марокко – Україна завершився сухою нічиєю 0:0. Таким чином у двох іграх 2018 року підопічні Андрія Шевченка поки що не зазнали поразки.

Марокко – Україна – 0:0

• Марокко: Мунір – Да Коста, Саісc, Бенатья (Хакімі, 46) - Н. Амрабат (Фажр, 72), Буссуфа, Ель Ахмаді (Аіт Беннассер, 72), Менділь (С. Амрабат, 83) – Зієх, Беланда (Буадуз, 64) – Бутаїб (Харіт, 46)
  • Україна: П'ятов – Караваєв, Бурда, Кривцов, Матвієнко – Зінченко, Степаненко (Малиновський, 64) – Ярмоленко (Марлос, 46), Коваленко (Шапаренко, 46), Коноплянка (Сидорчук, 76) – Селезньов (Бєсєдін, 46)
  • Попередження: Буссуфа – Зінченко, Шапаренко